مراکز خرید ارمنستان

معرفی مرکز خرید تشیر استریت شاپینگ گالری ایروان

ایروان، پایتخت و بزرگترین شهری است که در کشور ارمنستان وجود دارد. وجود جاذبه های طبیعی و تاریخی که در این شهر است سبب شده تا نظر بسیاری از گردشگران را به سمت خود جذب کند.

خیلی از افرادی که برای سفر تور ایروان را انتخاب می کنند به دنبال جایی برای خرید کردن و گرفتن سوغات هستند. تشیر استریت شاپینگ گالری نام یکی از مراکز خرید معروف و شناخته شده در شهر ایروان است. برای آشنایی بیشتر با این مرکز خرید همراه با آژانس آرزوی آسمان آبی باشید.

مرکز خرید تشیر استریت شاپینگ گالری یکی از بهترین مراکز خرید است که در شهر ایروان به شمار می رود. در این مجموعه تقریباً ۷۰ فروشگاه و مغازه های مختلف و کافه و همچنین مرکز نگهداری از کودکان وجود دارد در حقیقت مرکز خرید تشیر استریت گالری شهر ایروان دارای فروشگاه هایی با مارکهای شناخته شده می باشد که به عنوان یک پدیده‌ای نو و جدید در کشور ارمنستان حساب می شود. لازم به ذکر است که قیمت های وسایل و اجناسی که در این مرکز خرید موجود می باشد گران می باشند.

مرکز خرید تشیر استریت شاپینگ گالری در زیر خیابان نورث اونیو (North Avenue) واقع شده است. خیابان نورث اونیو از خیابان های اصلی پیاده‌روی شهر ایروان می باشد. تعداد ورودی های تشیر استریت گالری ۶ عدد میباشد که تمامی آنها در در خیابان نورث می باشد و افراد و مسافران تور ارمنستان می‌توانند به وسیله آسانسور یا پله برقی داخل این مرکز خرید شوند.  

پایین‌تر از سطح مجموعه، پارکینگ قرار دارد که گنجایش تقریباً ۲۰۰ ماشین را دارد. مغازه‌های این فروشگاه شامل پوشاک، عطر، جواهرات، کالاهای الکترونیکی و کافه هستند. ساعت کاری مرکز خرید تشیر استریت شاپینگ گالری ایروان، از ساعت ۹ صبح شروع می شود و تا ساعت ۹ شب برای مراجعه کنندگان باز است.

مرکز خرید تشیر استریت شاپینگ گالری یکی از بهترین مراکز برای خرید در شهر ایروان محسوب می‌شود. در تشیر استریت ۷۰ مغازه گوناگون وجود دارد که شامل کافه و مرکز نگهداری کودکان نیز می‌شود. البته بوتیک و فروشگاه‌های معروف و برند زیادی در آنجا واقع شدند که در ارمنستان اتفاق نو و جدید به شمار می‌رود.

خرید کردن در سفر به لذت سفر را برای گردشگران دو چندان می‌کند چرا که هر مسافری می‌خواهد با پیدا کردن بهترین مرکز خرید در شهر یا کشوری که در آن اقامت دارد از این شوق بهره‌مند شود. البته از دیگر مزایای خرید در شهرها و کشورهای مختلف آشنا شدن با فرهنگ جاری در آن منطقه است که در برخورد با مردمان آن کشور نمایان می‌شود.

در تشیر استریت شاپینگ گالری به جز کالاهای برند که قیمت بالایی دارند، کالاهای دیگر با کیفیت عالی و قیمت مناسب هم به وفور یافت می‌شود. عطر، پوشاک، زیورآلات، کفش و کیف از دسته اجناسی به شمار می‌روند که در این مرکز خرید پیدا می‌شود. این مرکز خرید را در خیابان معروف نورث اونیو ساخته‌اند، که ۶ درب ورودی رو به این خیابان دارد. خیابان نورث اونیو محلی محبوب برای پیاده‌روی در شهر ایروان است.

این فروشگاه دو طبقه به دلیل موقعیت جغرافیایی که در شهر دارد از همان روز افتتاحیه جزء مرکز خریدهای محبوب بین مردم و گردشگران شناخته شده است. همچنین در طبقات پایین‌تر مرکز خرید تشیر استریت شاپینگ یک پارکینگ با ظرفیت ۲۰۰ ماشین وجود دارد. برای سفر به ارمنستان می‌توانید از تور ارمنستان استفاده کنید.

تاریخ انتشار اصلی : 2018-11-14 23:14:42

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

54 − 46 =

بستن