مراکز خرید ارمنستان

معرفی باشگاه و پارک آبی دنیای آب ارمنستان

پارک آبی دنیای آب بهترین پارک آبی در ایروان است که در فصل تابستان بهترین مکان برای آب تنی میباشد.

این پارک در سال ۲۰۰۱ در زمینی به وسعت ۲.۵ هکتار افتتاح شد.

همچنین مساحت قسمت سرپوشیده این پارک ۵ هکتار است.

اگر به ایروان سفر کردید حتماً از این پارک هیجان انگیز دیدن کنید.

یکی از بهترین تفریحات ایروان پارک آبی دنیای آب یا ‏jrashkhar‏ می باشد که با دارا ‏بودن مساحتی غالب بر ‏‎۷‎‏ هکتار در منطقه نور نورک ایروان و در خیابان میاسنیکیان واقع ‏شده است.
از امکاناتی که در این مجموعه به گردشگران تور ایروان ارائه می شود می توان به استخر ‏VIP، انواع ورزش ها و بازی های آبی، سرسره های آبی، و غیره اشاره کرد.
خوب است بدانید در فصل زمستان استخر رو باز این مجموعه به پیست اسکی تبدیل ‏شده و گردشگران می توانند از آن استفاده کنند.

اگر در تابستان قصد سفر به ارمنستان کردید  پارک آبی دنیای آب را از دست ندهید. پارک آبی دنیای آب، یکی از بهترین گزینه ها برای مسافران تور ارمنستان در فصل تابستان می باشد زیرا می توانند در آنجا شنا کنند یا از وسایل آبی این مجموعه استفاده کنند.

پارک آبی دنیای آب ارمنستان در ناحیه نور نورک ایروان در خیابان میاسنیکیان قرار دارد.این پارک آبی هیجان انگیز در سال ۲۰۰۱ افتتاح شد و دارای یک پارک آبی روباز به مساحت ۲/۵ هکتار و یک پارک آبی سرپوشیده به مساحت ۵ هکتار می باشد.پارک روباز مجموعه دارای دو استخر بزرگ، یک استخر کودکان، یک استخر VIP و سه استخر برای بازی های آبی و ۳ سرسره وجود دارد که برای بزرگسالان و نوجوانان بسیار هیجان انگیز و جالب است و موجب بالا رفتن آدرنالین در بدنتان خواهد شد.

پارک آبی دنیای آب در نزدیکی باغ وحش بزرگ ایروان قرار گرفته است. همچنین این پارک آبی در نزدیکی بوتانیکال ایروان قرار دارد. در فصل زمستان  نیز بزرگ ترین استخر پارک آبی تبدیل به پیست اسکی روی یخ می شود که همه ساله علاقه مندان بیشماری دارد.

امکانات پارک دنیای آب

  • اجرای موسیقی زنده
  • رستوران بزرگی به ظرفیت ۱۲۰ نفر
  • رستوران دریایی
  • بار با سرو انواع نوشیدنی
  • غرفه های تنقلات
  • باشگاه بدنسازی

تاریخ انتشار اصلی : 2018-11-09 14:40:22

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 17 = 20

بستن