هتل های ارمنستان

معرفی هتل دابل تری بای هیلتون ایروان سیتی سنتر ارمنستان

این هتل تا میدان جمهوری ایروان تنها به اندازه ۱۰ دقیقه پیاده روی فاصله دارد و از آنجا به راحتی به نقاط مختلف شهر دسترسی خواهید داشت.این هتل دارای یک مرکز سلامتی و اسپا می باشد که می توانید از امکانات آن استفاده کنید. همچنین یک باشگاه بدن سازی و سالن سونا نیز درون هتل وجود دارد .

فرودگاه بین المللی وارتنوس نزدیک ترین فرودگاه به هتل دابل تری هیلتون است که تنها با ۱۵ دقیقه رانندگی به آن دسترسی خواهید داشت.پارکینگ خصوصی و همچنین اینترنت بی سیم نیز از دیگر امکانات هتل هستند که بصورت رایگان در اختیار شما قرار دارد.

در هر کدام از اتاق های هتل دابل تری هیلتون پنجره هایی رو به کوه های آرارات وجود دارد که نمایی شگفت انگیز به هتل بخشیده است. همچنین در هر اتاق تهویه مطبوع ، فضای نشیمن یک تلویزیون صفحه تخت به همراه کانال های ماهواره ای نیز تعبیه شده . حمام نیز با یک سشوار و دمپایی های جداگانه در اختیار شما قرار دارد که می توانید از آن بهره ببرید.

یک رستوران در هتل قرار دارد که می توانید غذای خود را درون آن میل کنید در داخل رستوران انواع نوشیدنی های نیز سرو می شوند و البته بنا به درخواست شما وعده های غذایی صبحانه و ناهار بصورت بسته بندی به اتاق شما آورده خواهند شد.

اگر قصد دارید با قطار به شهر های مختلف ایروان سفر کنید ایستگاه راه آهن در ۳٫۵ کیلومتری شما قرار دارد و فرودگاه بین المللی وارتنوس نیز در ۱۱ کیلومتری هتل دابل تری هیلتون واقع شده.

تاریخ انتشار اصلی : 2018-11-10 21:28:36

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

43 − = 39

بستن