مراکز خرید ارمنستان

معرفی پاراگلایدر در ارمنستان – باشگاه SKY ارمنستان

تفریحات ارمنستان توجیه خوبی است برای این موضوع که چرا هر ساله تعداد توریست ها و کسانی که به تور ارمنستان سفر میکنند بیشتر میشود. ارمنستان با تفریحات وسوسه انگیز خودش مثل برگزاری کلاسهای آشپزی برای توریست ها یا غواصی در دریاچه سوان ارمنستان، توریست و گردشگران زیادی را همواره به سمت خود جذب کرده است.

با توجه به انتخاب ها و اولویت هایی که در تور ارمنستان برای خود در نظر میگیرید باید به این نکته توجه کنید که در ارمنستان جاهای دیدنی و تفریحات متنوعی وجود دارد که بی شک از آنها بی خبر هستید. ارمنستان از امنیت بسیار خوبی برخوردار است و در ماه های تابستان، کافه ها و پارک هایی را پیدا میکنید که پر از جمعیتی است که از بعد از ظهر خود تا زمانی که شب فرا برسد لذت میبرند. بیش از ده دوازده باشگاه رقص با نورپردازی های زیبا و امروزی، رقص نور و موزیک های ارمنی در ایروان وجود دارد. مراکز بولینگ نیز از تفریحات پر طرفدار ارمنستان به حساب می آید ولی بهترین تفریحات ارمنستان از نظر ارمنی ها و توریست ها در فصل تابستان تفریحات آبی مثل پارک آبی های ایروان میباشد.

یکی از تفریحات ارمنستان که بین گردشگران تور های ارمنستان پرطرفدار است، پاراگلایدر ارمنستان است. چراکه ارمنستان یک کشور کوهستانی است و زیبایی های ارتفاعات ارمنستان به خصوص با تماشای پرواز پرندگان تکمیل خواهد شد. پاراگلایدر یک تفریح جدید در گردشگری ارمنستان است که در حال حاضر محبوب ترین تفریح نیز می باشد. در کوه هاتیس، دریاچه سوان، کوه آراگاتس، کوه تقنیس و کوه آرا وجود دارد. افراد ماهری که در این باشگاه هستند به افراد مبتدی یا حرفه ای آموزش های لازم را برای پرواز میدهند. پرواز در مثلث “ایروان- سوان- گیومری” و منطقه تاوش مناطقی هستند که برای این تفریح در ارمنستان در نظر گرفته شده اند. مطمعن باشید که این تفریح به حدی هیجان انگیز است که نهایت لذت را از تماشای کوهستان، دریاچه و ابرهایی که در کنارتان حرکت میکنند خواهید برد. ارمنستان یک موزه رو باز است و شما این شانس را خواهید داشت که زیبایی و اسرار این سرزمین را با پاراگلایدر ارمنستان کشف کنید.

هزینه پرواز با یک مربی:

  • ۱ شرکت کننده ۴۸٫۰۰۰ درام
  • ۳ تا ۵ نفر ۴۳٫۰۰۰ درام
  • از ۶ نفر به بالا ۴۰٫۰۰۰ درام

که این هزینه شامل: پرواز هر شخص به طور متوسط ۲۰ دقیقه، عکس و فیلمبرداری در طول پرواز و یک پاراگلایدر برای رفت و برگشت میباشد.

تاریخ انتشار اصلی : 2018-10-31 14:22:25

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

69 + = 70

بستن